Breeland Speaks Authentic Jersey  Napínané stropy – Napínané Stropy
Close

Napínané stropy

Napínané stropy – moderní trend v designu interiérů

Technologie napínaných stropů nabývá na oblibě mezi architekty a designéry po celém světě. Jedná se o konstrukční systém složený z hliníkových profilů a fólie, který nahrazuje sádrokartonové řešení stropů.

Napínané stropy vytváří neobyčejné a moderní prostředí, a to v jakémkoliv interiéru, včetně netradičních půdorysů. Konstrukčně je možné napnout fólii pod úhlem, vytvořit zakřivený povrch nebo třeba udělat strop zvlněný a mnoho dalších možností. Lesklá fólie dokáže díky zrcadlovému efektu opticky zvětšit i tu nejmenší místnost. Naopak matná folie je k nerozeznání od klasického sádrokartonu nebo štuku.

Stropy napínáme v široké škále barev, odstínů i textur. Na fólii je možné nanést fotografii či motiv, přesně podle vašich představ. Fantazii se meze nekladou.

A jak to vlastně probíhá?

Do místností po obvodu připevníme ke zdi nebo ke stropu hliníkové profily a následně prostor vyhřejeme na přibližně 60 °C. Na okraji fólie je připájená plastová lišta, která se na okrajích začne upevňovat do profilů. Chcete vědět víc?

Ozvěte se nám na jeden z uvedených kontaktů.

Skai Moore Jersey